598828-2026 - Wettbewerb
Litauen – Gutachterische Tätigkeit – NUTRAUKTAS Ekspertizės rangovo inžinerinių statinių deklaracijų/pažymų apie statinio(-ių), jo (jų) dalies(-ių) statybos užbaigimą/statinio(-ių), jo(jų) dalies(-ių)/patalpos(-ų) paskirties pakeitimą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NUTRAUKTAS Ekspertizės rangovo inžinerinių statinių deklaracijų/pažymų apie statinio(-ių), jo (jų) dalies(-ių) statybos užbaigimą/statinio(-ių), jo(jų) dalies(-ių)/patalpos(-ų) paskirties pakeitimą
Beschreibung: Ekspertizės rangovo inžinerinių statinių deklaracijų / pažymų apie statinio (-ių), jo (jų) dalies (-ių) statybos užbaigimą / statinio (-ių), jo (jų) dalies (-ių) / patalpos (-ų) paskirties pakeitimą tvirtinimas pagal dokumentuose pateiktą informaciją. Perkamų paslaugų kiekis yra preliminarus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0