2. Verfahren
Verfahren
Titel: Otevřený modulární automatizovaný robotický systém zajištující řízenou kultivaci mikroskopických řas a sinic včetně jejich rychlé průběžné charakterizace pomocí spektrofotometrických absorpčních, fluorescenčních a kineticky-fluorescenčních spekter
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání, instalace a zprovoznění jednoho nového nepoužitého přístroje – automatického robotického systému. Dodavatel předloží jednu nabídku zahrnující dodání, umístění přístroje do laboratoře, uvedení do provozu, předvedení zařízení v místě plnění a zaškolení zaměstnanců zadavatele pro plné uživatelské užívání zařízení.
Interne Kennung: Otevřený modulární automatizovaný robotický systém zajištující řízenou kultivaci mikroskopických řas a sinic včetně jejich rychlé průběžné charakterizace pomocí spektrofotometrických absorpčních, fluorescenčních a kineticky-fluorescenčních spekter
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31730000 Elektrotechnische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001