See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van Funkwerk-artikelen, wisselstukken en herstellingen voor rollend materieel
Beschreibung: Aankoop van Funkwerk-artikelen, wisselstukken en herstellingen voor rollend materieel
Interne Kennung: WS2360566930
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS2360566930 - 1
Interne Kennung: 1
598836-2026 - Resultaat
België – Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling – Aankoop van Funkwerk-artikelen, wisselstukken en herstellingen voor rollend materieel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WS2360566930
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS2360566930 - 1
Interne identificatiecode: 1