See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa surowców recepturowych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa surowców recepturowych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszego Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 481015-2026
Interne Kennung: ZWR-53/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa surowców recepturowych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa surowców recepturowych na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszego Zaproszenia.