598856-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2 évre (DBR)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2 évre (DBR)
Beschreibung: Élelmiszer alapanyagok beszerzésére vonatkozó adás-vételi szerződés dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (24 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: 1. Tej-tejtermék 73 320 db 1 450 kg 18 420 l 910 doboz 2. Hús-húskészítmények 33 467 kg 3. Zöldségek-gyümölcsök 65 780 kg 4. Kenyér-pékáru 101 170 db 42 660 kg 5. Szárazáru 39 148 db 25 788 kg 4 864 l 6. Mirelit 14 520 kg A megrendelni kívánt féléves mennyiségek becsült nagyságrendje: 1. Tej-tejtermék 18 330 db 3 625 kg 4 605 l 228 doboz 2. Hús-húskészítmények 8 367 kg 3. Zöldségek-gyümölcsök 16 445 kg 4. Kenyér-pékáru 25 293 db 10 665 kg 5. Szárazáru 9 787 db 6 447 kg 1 216 l 6. Mirelit 3 630 kg A rendelkezésre álló pénzügyi keretösszegek 24 hónapra: 1. Tej-tejtermék 37.222.920,- Ft 2. Hús-húskészítmények 56.422.630.- Ft 3. Zöldségek-gyümölcsök 31.787.280.- Ft 4. Kenyér-pékáru 23.543.610,- Ft 5. Szárazáru 33.689.984,- Ft 6. Mirelit 11.798.700,- Ft
Interne Kennung: EKR001313112026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tej és tejtermék
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg, db, l, doboz) Beszerezni kívánt összmennyiség az előírt tömegre/térfogatra Beszerezni kívánt termék előírt tömege/tartománya (gramm, ml) Megajánlott termék tömege KEFIR POHARAS DB 11 600 125 -200 150 KEFIR POHARAS LAKTÓZMENTES DB 100 125 -200 150 TEJ POHARAS 1.5% DB 400 150-220 200 KAKAÓS TEJ POHARAS DB 400 150-220 200 TEJ 1,5 % L 720 4000-6000 5 000 TEJ UHT 1,5 %-OS L 7 000 900-1100 1 000 TEJ UHT 2,8%-OS L 7 000 900-1100 1 000 TEJ UHT1,5% LAKTÓZMENTES L 100 900-1100 1 000 TEJFÖL 20% L 200 900-1100 1 000 TEJFÖL 20% L 2 000 4000-6000 5 000 TEJFÖL LAKTÓZMENTES DB 100 140-200 150 SAVANYÍTOTT TEJKÉSZÍTMÉNYEK - GYÜMÖLCSJOGHURT DB 10 920 100-150 125 NATÚR JOGHURT L 1 200 1000-5000 5 000 NATÚR JOGHURT POHARAS DB 22 000 125-175 150 JOGHURTITAL DB 600 240-300 250 NATÚR JOGHURT POHARAS LAKTÓZMENTES DB 100 125-175 150 - JUHTÚRÓ KG 40 125-1000 1 000 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS KG 600 4000-6000 5 000 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS KG 250 450-550 500 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS DB 100 200-250 250 TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS LAKTÓZMENTES DB 100 200-250 10 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT DIABETIKUS DB 1 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT NATÚR DB 6 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT DB 2 000 25-35 30 RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT LAKTÓZMENTES DB 100 25-35 30 SAJTKRÉM VÖDRÖS NATÚR KG 40 800-1100 1 000 FÜSTÖLT SAJT KG 40 800-1500 1 000 TRAPPISTA SAJT KG 300 1000-3500 1 000 TRAPPISTA SAJT LAKTÓZMENTES KG 60 150-1000 1 000 ZSÍRSZEGÉNY SAJT KG 40 400-4000 1000 KÖMÉNYES SAJT KG 40 400-4000 1000 TÖMLŐS SAJT DB 1 200 40-60 50 KOCKASAJT 8 CIKKES IZES Doboz 460 130-160 140 KOCKASAJT 8 CIKKES NATUR Doboz 450 130-160 140 POHARAS PUDING DB 10 800 125-175 125 FŐZŐ TEJSZÍN UHT L 200 500-1000 500 MINI VAJ DB 5 000 5000 10 VAJ KG 40 100-1000 250 TEJSZELET DB 800 25-35 33 Megjegyzés KEFIR POHARAS élőflórás KEFIR POHARAS LAKTÓZMENTES TEJ POHARAS 1.5% KAKAÓS TEJ POHARAS GYÜMÖLCSJOGHURT min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani, legalább 5% gyümölcstartalommal JOGHURTITAL min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlan TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró TEHÉNTÚRÓ FÉLZSÍROS rögös túró RÚD ALAKÚ TÚRÓDESSZERT min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani FÜSTÖLT SAJT zsíros, ömlesztett sajt TÖMLŐS SAJT natúr KOCKASAJT 8 CIKKES IZES min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani POHARAS PUDING min. 2 féle íz megajánlását kérjük a G oszlopban megajánlani VAJ Legalább 70%s zsírtartalommal TEJSZELET Kakaós bevonattal piskótalapok, tejes krémmel Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 18 330 db 3 625 kg 4 605 l 228 doboz. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Minden esetben a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő, I. osztályú, a Magyar Élelmiszerkönyvben meghatározott előírásoknak eleget tevő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is.
Interne Kennung: EKR001313112026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen.
Los: LOT-0002
Titel: Hús és húskészítmény
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg) A beszerezni kívánt összmennyiség (kg) CSIRKE MÁJ KG 500 CSIRKE MELL FILÉ KG 4000 CSIRKE SZÁRNY KG 900 CSIRKE COMB FELSŐ KG 800 CSIRKE FELSŐCOMBFILÉ BŐR NÉLKÜL KG 1000 CSIRKE COMB EGÉSZ KG 2400 CSIRKE ZÚZA KG 240 PULYKA FELSŐ COMB FILÉ KG 400 PULYKAZÚZA KG 360 KACSACOMB KG 100 SERTÉS COMB KG 4200 SERTÉS TARJA KG 200 SERTÉS KARAJ CSONT NÉLKÜL KG 200 SERTÉS OLDALAS KG 300 SERTÉS LAPOCKA KG 3000 SERTÉS CSÜLÖK csont nélkül KG 100 SERTÉS KÖRÖM KG 90 SERTÉS HÚSOS CSONT KG 400 SERTÉS MÁJ KG 300 SERTÉS KOCSONYA HÚS KG 90 SÓS SZALONNA KG 100 FÜSTÖLT KENYÉRSZALONNA KG 570 FÜSTÖLT BACON SZALONNA SZELETELT KG 100 FÜSTÖLT, FŐTT CSÁSZÁRSZALONNA KG 400 MARHA LÁBSZÁR KG 1500 MARHA LAPOCKA KG 400 MARHA HÚSOSCSONT KG 400 KRINOLIN KG 252 SERTÉS VIRSLI KG 1200 LÖNCS FELVÁGOTT KG 420 BAROMFI PÁRIZSI KG 200 TAVASZI FELVÁGOTT KG 60 ZALA FELVÁGOTT KG 555 NYÁRI TURISTA KG 300 DIÁKCSEMEGE KG 300 OLASZ FELVÁGOTT KG 330 BÁCSKAI HURKA KG 60 SZENDVICSSONKA KG 400 CSIRKEMELL SONKA KG 600 PRÁGAI SONKA KG 240 GÉPSONKA KG 300 KENŐMÁJAS KG 1080 SERTÉS PÁRIZSI KG 240 DISZNÓSAJT KG 170 ROPPANÓS VIRSLI KG 600 MÁJAS HURKA KG 400 SÜTŐ KOLBÁSZ KG 400 FÜSTÖLT KOLBÁSZ KG 150 CSEMEGE DEBRECENI KG 300 SERTÉS LECSÓKOLBÁSZ KG 510 BAROMFI FŐZŐ KOLBÁSZ KG 900 FÜSTÖLT HÁTSÓCSÜLÖK KG 60 FÜSTÖLT KÖTÖZÖTT SONKA KG 90 FÜSTÖLT FŐTT TARJA KG 200 FÜSTÖLT NYERS TARJA KG 100 Megjegyzések: Megnevezés A termékre vonatkozó speciális minőségi előírások. A termékre vonatkozó egyéb előírások (kiszerelési egység /tömeg/, csomagolás stb.) CSIRKE MÁJ LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE MELL FILÉ LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE SZÁRNY LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE COMB FELSŐ LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE FELSŐCOMBFILÉ BŐR NÉLKÜL LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE COMB EGÉSZ LÉDIG ELŐHŰTÖTT CSIRKE ZÚZA LÉDIG ELŐHŰTÖTT PULYKA FELSŐ COMB FILÉ LÉDIG ELŐHŰTÖTT PULYKAZÚZA LÉDIG ELŐHŰTÖTT KACSACOMB LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS COMB LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS TARJA LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS KARAJ CSONT NÉLKÜL LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS OLDALAS LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS LAPOCKA LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS CSÜLÖK csont nélkül LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS KÖRÖM LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS HÚSOS CSONT LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS MÁJ LÉDIG ELŐHŰTÖTT SERTÉS KOCSONYA HÚS LÉDIG ELŐHŰTÖTT SÓS SZALONNA LÉDIG ELŐHŰTÖTT FÜSTÖLT KENYÉRSZALONNA LÉDIG ELŐHŰTÖTT FÜSTÖLT BACON SZALONNA SZELETELT VÁKUUM CSOMAGOLT 50GR0-3000GR FÜSTÖLT, FŐTT CSÁSZÁRSZALONNA VÁKUUM CSOMAGOLT 1000GR-3000GR MARHA LÁBSZÁR LÉDIG ELŐHŰTÖTT MARHA LAPOCKA LÉDIG ELŐHŰTÖTT MARHA HÚSOSCSONT LÉDIG ELŐHŰTÖTT TÖLTELÉK ÁRUK ,HÚSKÉSZÍTMÉNYEK KRINOLIN LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK SERTÉS VIRSLI LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK SZENDVICSSONKA Legalább 68% hústartalom CSIRKEMELL SONKA Legalább 68% hústartalom PRÁGAI SONKA Legalább 70% hústartalom GÉPSONKA Legalább 68% hústartalom KENŐMÁJAS 300gr-600 gr ROPPANÓS VIRSLI LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK MÁJAS HURKA Májtartalom legalább 16% LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK SÜTŐ KOLBÁSZ Emészthető bélben, fagyasztottat nem fogadunk el LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK CSEMEGE DEBRECENI LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK SERTÉS LECSÓKOLBÁSZ LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK BAROMFI FŐZŐ KOLBÁSZ LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK FÜSTÖLT HÁTSÓCSÜLÖK LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK FÜSTÖLT KÖTÖZÖTT SONKA LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK FÜSTÖLT FŐTT TARJA LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK FÜSTÖLT NYERS TARJA LÉDIG, VÁKUUMCSOMAGOLTAT IS ELFOGDUNK Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: .8 367 kg Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Minden esetben a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő, I. osztályú, a Magyar Élelmiszerkönyvben meghatározott előírásoknak eleget tevő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is.
Interne Kennung: EKR001313112026/2
Los: LOT-0003
Titel: Zöldségek és gyümölcsök
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg, doboz) Beszerezni kívánt téli összmennyiség A beszerezni kívánt nyári összmennyiség BURGONYA KG 10220 8 000 BURGONYA ÚJ KG 0 2 000 ÉDESBURGONYA KG 300 300 CÉKLA KG 120 120 FEJES SALÁTA KG 0 400 FEJESKÁPOSZTA KG 1 000 1 200 FEJESKÁPOSZTA/VÖRÖS/ KG 400 400 FOKHAGYMA KG 40 40 PETREZSELYEM GYÖKÉR KG 800 800 KARALÁBÉ KG 400 400 SAVANYÚ KÁPOSZTA APRÓ KG 500 500 SAVANYÚ KÁPOSZTA FEJES KG 200 200 KELKÁPOSZTA KG 800 1 200 PARADICSOM KG 1 100 1 100 FEKETERETEK KG 100 0 JÉGCSAP RETEK KG 1 000 1 000 SÁRGARÉPA KG 1 200 1 200 SÜTŐTÖK KG 400 0 PADLIZSÁN KG 0 200 VÖRÖSHAGYMA KG 1 200 1 200 LILAHAGYMA KG 600 300 ZELLER KG 50 50 ZÖLDPAPRIKA KG 400 300 PRITAMIN PAPRIKA KG 0 200 KÍGYÓUBORKA KG 700 500 HÓNAPOS RETEK KG 0 200 PETREZSELYEMZÖLD CSOMÓS DB 0 80 ZÖLDHAGYMA KG 0 100 KAPOR CSOMÓS DB 0 60 ALMA KG 5 000 5 000 BANÁN KG 4 000 0 CITROM KG 100 100 GÖRÖGDINNYE KG 0 1 200 SÁRGADINNYE KG 0 600 KIVI KG 1 200 0 KÖRTE KG 900 500 MANDARIN KG 700 0 NARANCS KG 700 0 NEKTARIN KG 0 200 ŐSZIBARACK KG 0 200 SÁRGABARACK KG 0 200 SZILVA KG 1 000 0 SZŐLŐ KG 600 0 Megjegyzések: - FEJES SALÁTA kb.: 15-25 dkg/ db, KG-ban kérjük az árat megajánlani - ALMA 15-25dkg-os/ db - GÖRÖGDINNYE minimum 8 kg/ darab Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 16 445 kg. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Minden esetben a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő, I. osztályú, a Magyar Élelmiszerkönyvben meghatározott előírásoknak eleget tevő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is.
Interne Kennung: EKR001313112026/3
Los: LOT-0004
Titel: Kenyér és pékáru
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg, db) Beszerezni kívánt összmennyiség az előírt tömegre/térfogatra Beszerezni kívánt termék előírt tömege/tartománya (gramm) Megajánlott termék tömege (gramm) FÉLBARNA KENYÉR SZELETELT KG 25600 900-1000 1000 25 600 TELJES KIÖRLÉSŰ KENYÉR SZELETELT KG 16600 900-1000 1000 16 600 KIFLI KORPÁS DB 3600 40-50 50 3 600 KIFLI TEJES DB 10000 40-50 45 10 000 HOT DOG KIFLI DB 4050 155-165 163 4 050 TELJES KIŐRLÉSŰ KIFLI DB 3000 40-50 50 3 000 KIFLI MÁRVÁNY DB 3200 45-55 50 3 200 DIÁK RÚD DB 1000 45-55 50 1 000 POGÁCSA LEVELES DB 600 45-55 100 600 POGÁCSA TEPERTŐS DB 400 45-55 50 400 POGÁCSA KG 60 500-1000 1000 60 POGÁCSA SAJTOS DB 2000 45-55 50 2 000 STANGLI SAJTOS DB 12000 45-55 50 12 000 SAJTOS KÖMÉNYES RÚD DB 4920 45-55 50 4 920 POGÁCSA BURGONYÁS DB 0 45-55 50 0 POGÁCSA KORPÁS DB 1000 45-50 50 1 000 SÓS PEREC DB 900 30-50 30 900 ÍZES TÁSKA DB 4000 45-50 50 4 000 TÚRÓS TÁSKA DB 3200 50-55 50 3 200 PIZZÁS CSAVART RÚD DB 4000 45-50 50 4 000 BRIÓS KICSI DB 6200 50-60 55 6 200 KALÁCS SZELETELT KG 400 500-1000 500 800 MAGVAS KOCKA DB 1000 45-55 50 1 000 KAKAÓS CSIGA DB 200 45-55 50 200 RÉTES ALMÁS DB 400 50-55 65 400 RÉTES TÚRÓS DB 200 60-75 100 200 RÉTES MEGGYES DB 400 50-55 65 400 HAMBURGER ZSEMLE DB 0 45-55 50 0 ZSEMLE KORPÁS DB 6600 50-60 50 6 600 CSÁSZÁRZSEMLE DB 4200 50-60 55 4 200 ZSEMLE VIZES DB 10200 40-60 54 10 200 HAMBURGER ZSEMLE DB 5000 70-110 100 5 000 ZSEMLE ROZS DB 4200 50-60 50 4 200 ZSEMLE HÉTMAGVAS DB 1000 45-55 50 1 000 TELJES KIŐRLÉSŰ TÚRÓS BUKTA DB 1280 45-60 50 1 280 TELJES KIŐRLÉSŰ RÁCSOS SÜTEMÉNY DB 160 45-60 60 160 TELJES KIŐRLÉSŰ TEPERTŐS POGÁCSA DB 1220 45-60 50 1 220 TELJES KIŐRLÉSŰ CSÁSZÁRZSEMLE DB 1040 45-60 50 1 040 Megjegyzés: FÉLBARNA KENYÉR SZELETELT formában sütött, szeletelt, csomagolt. TELJES KIÖRLÉSŰ KENYÉR SZELETELT formában sütött, szeletelt, csomagolt. KALÁCS SZELETELT foszlós kalács, formában sült RÉTES ALMÁS minimum 30% almatöltelékkel RÉTES TÚRÓS minimum 30 % túrótöltelékkel RÉTES MEGGYES minimum 30 % meggy töltelékkel HAMBURGER ZSEMLE magvak nélkül ZSEMLE KORPÁS magvak nélkül CSÁSZÁRZSEMLE magvak nélkül HAMBURGER ZSEMLE magvak nélkül TELJES KIŐRLÉSŰ TÚRÓS BUKTA min.15 % túrótöltelékkel TELJES KIŐRLÉSŰ RÁCSOS SÜTEMÉNY különböző ízekben Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: 25 293 db 10 665 kg. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Minden esetben a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő, I. osztályú, a Magyar Élelmiszerkönyvben meghatározott előírásoknak eleget tevő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is.
Interne Kennung: EKR001313112026/4
Los: LOT-0005
Titel: -Szárazáru
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg/db/l/doboz) Beszerezni kívánt összmennyiség az előírt tömegre/térfogatra Beszerezni kívánt termék előírt tömege/tartománya (gramm, ml) Megajánlott termék tömege (gramm, ml) A megajánlott tömegű termékre vonatkozó mennyiség (db) BÚZADARA KG 370 900-1100 1000 370 TELJES KIŐRLÉSŰ LISZT KG 100 900-1100 2000 50 BULGUR KG 600 1000-5500 5000 120 RIZS >A< KG 1 600 900-1100 1000 1 600 RIZS >B< KG 400 900-1100 1000 400 KUKORICADARA KG 160 100-2000 500 320 ZSEMLEMORZSA KG 200 200-2000 500 400 GLUTÉNMENTES ZSEMLEMORZSA KG 20 150-300 200 100 FINOMISZT KG 3 200 900-1100 1000 3 200 GLUTÉNMENTES LISZT KG 40 900-1100 50 800 TARKABAB KG 340 2000-5500 5000 68 SÁRGABORSÓ KG 160 2000-5500 5000 32 LENCSE KG 190 2000-5500 5000 38 CSICSERIBORSÓ KG 100 500-5000 500 200 KÖLES KG 200 500-2000 500 400 SERTÉS ZSÍR KG 200 1000-8000 1000 200 LIBAZSÍR KG 100 200-1100 1000 100 SERTÉS TEPERTŐ BŐR NÉLKÜLI KG 100 1000-2500 1000 100 ÉTOLAJ L 2 600 900-1100 1000 2 600 MARGARIN KG 900 450-1000 1000 900 MARGARIN KG 300 450-550 450 667 MINI MARGARIN DB 1 200 10-25 20 1 200 VAJKRÉM NATÚR KG 200 800-1050 1000 200 VAJKRÉM MAGYAROS KG 100 800-1050 1000 100 RIZSITAL L 40 500-1500 1000 40 HÁNTOLT ÁRPA GERSLI KG 100 250-1000 400 250 KUSZKUSZ KG 100 250-1000 1000 100 - MÁJPÁSTÉTOM DB 400 100-200 105 400 SZÁRNYASKRÉM DB 400 60-130 62 400 SERTÉSMÁJKRÉM DB 400 60-130 65 400 CSALÁDI MÁJKRÉM DB 40 185-195 190 40 LÖNCSHÚS TÉPŐZÁRÁS DB 40 125-135 130 40 KÜLÖNLEGES VAGDALT DB 40 125-135 130 40 MELEGSZENDVICS KRÉM HAMBURGER DB 40 290-310 290 40 MELEGSZENDVICS KRÉM PROVANCE-I DB 40 290-310 290 40 LÖNCSHÚSKONZERV KG 40 350-450 400 100 HALKONZERV NATÚR DB 100 110-130 125 100 HALKONZERV PARADICSOMOS DB 100 110-130 125 100 TONHAL HALKONZERV DB 100 150-200 170 100 BÉBI PÜRÉ DB 0 180-220 163 0 BÉBI PÜRÉ DB 0 180-220 163 0 CSICSERIBORSÓ KONZERV KG 120 300-450 400 300 VEGYES VÁGOTT SAVANYÚSÁG KG 100 1800-2600 2100 48 KÖRTEBEFŐTT KG 100 1400-2600 1500 67 MEGGYBEFŐTT MAGOZOTT KG 200 1400-2600 2200 91 SZILVABEFŐTT KG 60 1400-2600 2200 27 MEGGYBEFŐTT KG 40 350-750 350 114 ALMABEFŐTT KG 160 1400-2600 2300 70 ŐSZIBARACK BEFŐTT KG 60 1400-2600 1500 40 ANANÁSZ KONZERV KG 60 1400-2600 1840 33 MEGGYBEFŐTT, DIABETIKUS KG 20 300-700 350 57 PARADICSOM SŰRÍTMÉNY KG 60 400-600 500 120 PARADICSOM SŰRÍTMÉNY KG 300 4200-4600 4500 67 LECSÓ NATUR KG 1 120 4100-4400 4200 267 ALMABEFŐTT KG 60 550-750 680 88 ALMABEFŐTT, DIABETIKUS KG 20 300-700 430 47 KUKORICA KONZERV KG 60 1000-2000 1775 34 CSEMEGE UBORKA KG 500 1800-2600 2200 227 CÉKLA KONZERV SZELETELT KG 160 1400-2600 2200 73 VÖRÖSBAB KONZERV KG 40 400-2500 1450 28 GOMBAKONZERV SZELETELT KG 360 1400-2500 1800 200 SÜTÉSÁLLÓ GYÜMÖLCSKÉSZÍTMÉNY KG 160 200-15000 10 000 16 MINIDZSEM DIABETIKUS DB 40 18-25 20 40 MINIDZSEM DB 400 25-30 25 400 MÉZ KG 100 900-1100 900 111 MINI MÉZ DB 400 20-25 20 400 SÁRGABARACK DZSEM KG 600 500-5500 5 000 120 - TARHONYA KG 520 1000-15000 7000 74 SZÉLESMETÉLT KG 672 1000-15000 5000 134 CÉRNAMETÉLT KG 100 1000-15000 5500 18 KISKOCKA KG 40 1000-15000 6000 7 RÖVIDCSŐ KG 60 1000-15000 5000 12 SPAGETTI KG 700 1000-15000 5000 140 FODROS NAGYKOCKA KG 1 100 1000-15000 5000 220 ORSÓ TÉSZTA KG 200 1000-15000 5000 40 BETŰTÉSZTA KG 40 1000-15000 1000 40 RIZSSZEM TÉSZTA KG 60 1000-15000 6000 10 EPERLEVÉL KG 120 1000-15000 7000 17 RESZELT TÉSZTA KG 60 1000-15000 6000 10 CSIGA TÉSZTA KG 80 1000-15000 6000 13 MAKARÓNI KG 80 1000-15000 4500 18 FODROS METÉLT DURUM KG 10 1000-15000 1000 10 MAKARÓNI DURUM KG 10 1000-15000 1000 10 SZARVACSKA DURUM KG 10 1000-15000 1000 10 GLUTÉNMENTES FODROS KOCKA KG 10 200-500 1000 10 GLUTÉNMENTES SZARVACSKA KG 10 200-500 1000 10 GLUTÉNMENTES CÉRNAMETÉLT KG 10 200-500 1000 10 BABÉRLEVÉL KG 4 100-300 250 16 BAZSALIKOM KG 4 100-300 250 16 BORS, FEKETE SZEMES KG 4 100-300 250 16 BORS, FEKETE ŐRÖLT KG 34 100-300 250 136 FAHÉJ ŐRÖLT KG 4 100-300 250 16 FŰSZERPAPRIKA, CSEMEGE KG 70 500-1050 1000 70 KÖMÉNY, EGÉSZ KG 4 100-300 250 16 KÖMÉNY, ÖRÖLT KG 10 100-300 250 40 RÓMAI KÖMÉNY KG 0 950-1050 1000 0 SZEGFŰSZEG, EGÉSZ KG 2 100-300 250 8 TÁRKONY KG 4 100-300 250 16 SÓ, JÓDOZOTT KG 1 000 950-1050 1000 1 000 ÉTELÍZESÍTŐ SÓ NÉLKÜL KG 180 200-3200 3000 60 PAPRIKAKRÉM CSÍPŐS KG 60 2600-5000 5000 12 FŰSZERKEVERÉK SERTÉSSÜLT KG 10 200-1100 1000 10 FŰSZERKEVERÉK SZÁRNYASOK KG 10 200-1100 1000 10 KAPOR MORZSOLT KG 4 100-300 250 16 PETREZSELYEM MORZSOLT KG 4 100-300 250 16 SNIDLING SZÁRÍTOTT KG 4 100-300 250 16 SZERECSENDIÓ ŐRÖLT KG 2 100-300 250 8 MAJORANNA MORZSOLT KG 4 100-300 250 16 OREGÁNÓ MORZSOLT KG 4 100-300 250 16 BOLOGNAI MÁRTÁS ALAP SÓ NÉLKÜL KG 60 2000-3000 2000 30 LEVESGYÖNGY KG 100 500-1050 1000 100 MAJONÉZ KG 140 1000-5500 4825 29 MUSTÁR KG 320 1000-5500 5500 58 PAPRIKAKRÉM KG 100 1000-6000 5000 20 PIZZAKRÉM KG 420 4500-5500 5000 84 FOKHAGYMAKRÉM KG 200 2000-4000 2600 77 CITROMSAV KG 10 500-1000 100 100 ECET 20 % L 100 500-1050 1000 100 ECET 10 % L 20 500-1050 1000 20 KETCHUP KG 300 2500-5500 5000 60 CSIRKEMELL SONKA SZELETELT DB 200 90-200 20 200 SERTÉS PÁRIZSI SZELETELT DB 200 90-200 20 200 SAJTOS PÁRIZSI SZELETELT DB 200 90-200 20 200 TAVASZI FELVÁGOTT SZELETELT DB 200 90-200 20 200 ZALA FELVÁGOTT SZELETELT DB 200 90-200 20 200 HÁZTARTÁSI KEKSZ KG 200 200-4500 1000 200 DARÁLÓS KEKSZ KG 60 100-250 180 333 TELJES KIŐRLÉSŰ KEKSZ DB 20 20-45 23,5 20 KORPÁS KEKSZ KG 20 120-190 174 115 SÓS KEKSZ KG 50 90-300 90 556 VANÍLIÁS KARIKA KG 20 200-5000 600 33 ZABPEHELY KG 20 100-1000 1000 20 MÜZLI SZELET GYÜMÖLCSÖS DB 600 20-25 20 600 FOLYTATÁS A II.2.14. PONTBAN
Interne Kennung: EKR001313112026/5
Los: LOT-0006
Titel: Mirelit
Beschreibung: Megnevezés Beszerezni kívánt összmennyiség egysége (kg) Beszerezni kívánt termék összmennyisége (kg) HASÁBBURGONYA KG 100 BROKKOLI KG 600 CUKKINIKOCKA KG 100 FINOMFŐZELÉK ZÖLDSÉGKEVERÉK KG 100 GYALULT TÖK KAPORRAL KG 600 PETREZSELYEM GYÖKÉR KOCKA KG 200 KARALÁBÉKOCKA KG 800 KARFIOL KG 1000 KELBIMBÓ KG 100 FELEZETT SZILVA KG 200 CSEMEGE MORZSOLT KUKORICA KG 200 PARAJ KG 100 SÁRGARÉPAKOCKA KG 500 SÓSKA KG 60 ZELLER KOCKA KG 600 SÜTŐTÖK KG 200 BROKKOLIS ZÖLDSÉGKEVERÉK KG 20 HÚSLEVESALAP KG 1600 MEXIKÓI KEVERÉK KG 100 FRANCIASALÁTA ZÖLDSÉGKEVERÉK KG 200 ZÖLDBAB, SÁRGAHÜVELYES KG 1400 EGRES KG 100 ŐSZIBARACK KG 100 EPER KG 40 TÚRÓS DERELYE KG 100 MÁLNA KG 40 GOMBÓC SZILVATÖLTELÉKES KG 60 GOMBÓC CSOKOLÁDÉ ÍZŰ KG 60 LEVELES TÉSZTA KG 60 NUDLI KG 100 PANÍROZOTT HALRÚD KG 100 RÁNTOTT SAJT KG 300 GYÜMÖLCSLEVES ALAP KG 200 CSIPERKE, SZELETELT MIRELIT 0 HAMBURGER HÚSPOGÁCSA KG 100 ZÖLDBORSÓ KG 1200 MAGOZOTT MEGGY KG 400 ALMA CSÍK KG 200 ALMAKOCKA KG 320 BAROMFIVAGDALT KG 500 Pulykamell sajttal.sonkával KG 200 PULYKAMELL SAJTTAL KG 500 HALFÉLÉK 0 TENGERI HALFILÉ KG 200 Panírozott sattal töltött halporció KG 200 Panírozott spenóttal töltött halporció KG 200 PANGASIUS FILÉ KG 460 GLUTÉNMENTES TERMÉKEK 0 GLUTÉNMENTES POGÁCSA KG 4 GLUTÉNMENTES KAKAÓS CSIGA KG 4 GLUTÉNMENTES PIZZÁS CSIGA KG 4 Megjegyzés: HASÁBBURGONYA Legalább 90 % burgonya tartalommal 2,5-10 kg BROKKOLI Brokkoli rózsákra szedve 5-20kg CUKKINIKOCKA 5-10kg FINOMFŐZELÉK ZÖLDSÉGKEVERÉK 2 komponensű, sárgarépa zöldborsó tetszöleges arányban 5-10 kg GYALULT TÖK KAPORRAL 5-12 kg PETREZSELYEM GYÖKÉR KOCKA 10-25 kg KARALÁBÉKOCKA 10-25 kg KARFIOL Karfiol rózsákra szedve 10-25 kg KELBIMBÓ 5-10 kg FELEZETT SZILVA magozott, felezett 2,5-10 kg CSEMEGE MORZSOLT KUKORICA 10-20 kg PARAJ aprított, vagy krémes 2,5-10 kg SÁRGARÉPAKOCKA 5-20 kg SÓSKA 2,5-10 kg ZELLER KOCKA 5-25 kg SÜTŐTÖK 2,5-10 kg BROKKOLIS ZÖLDSÉGKEVERÉK Legalább 3 komponensű , változó arányban 2,5-10 kg HÚSLEVESALAP Változó arányban sárgarépahasáb, petrezselyemhasáb ezenkívül tartalmazhat :kelbimbót, karfiolt,karalábét, paszternák hasábot 2,5-10 kg MEXIKÓI KEVERÉK Legalább 3 komponens ( Zöldborsó, sárgarépa, csemege kukorica, ) változó arányban 2,5-10 kg FRANCIASALÁTA ZÖLDSÉGKEVERÉK Legalább 3 komponensű (zöldborsó. sárgarépa, burgonya), változóarányban ezen kívűl tartalmazhat még paszternákot és/vagy almát is. 2,5-10 kg ZÖLDBAB, SÁRGAHÜVELYES vágott 2,5-20 kg EGRES 2,5-10kg ŐSZIBARACK felezett vagy gerezdek, mag nélkül 2,5-10 kg EPER 2,5-10 kg TÚRÓS DERELYE Legalább 11%töltelék tartalommal 2,5-10 kg MÁLNA 2,5-10kg GOMBÓC SZILVATÖLTELÉKES mag nélküli 2,5-10 kg GOMBÓC CSOKOLÁDÉ ÍZŰ 2,5-10 kg LEVELES TÉSZTA 0,5-1 kg NUDLI töltelék nélkül 2,5-10kg PANÍROZOTT HALRÚD Formázott halrudak 280-5000 RÁNTOTT SAJT 2,5-10 kg GYÜMÖLCSLEVES ALAP Gyümölcsök változó arányban : almakocka, szeder, ribizli földieper, magozott cseresznye és meggy, őszibarack szelet. Ezekből legalább 4 komponensű 1-10 kg CSIPERKE, SZELETELT MIRELIT 1-5 kg HAMBURGER HÚSPOGÁCSA Legalább 40% hústartalommal kb. 90-110gr/db 2,5-5kg ZÖLDBORSÓ 2,5-10 kg MAGOZOTT MEGGY 2,5-10 kg ALMA CSÍK 2,5-10 kg ALMAKOCKA 2,5-10 kg BAROMFIVAGDALT legalább 25%baromfihússal 2,5-10 kg Pulykamell sajttal.sonkával legalább 20% pulykahússal 2,5-10 kg PULYKAMELL SAJTTAL legalább 20% pulykahússal 2,5-10 kg TENGERI HALFILÉ Porciózott hal filé lédig.Maximum 20% víztartalommal 2,5-5kg Panírozott sattal töltött halporció 6-10 kg Panírozott spenóttal töltött halporció 6-10 kg PANGASIUS FILÉ Porciózott hal filé lédig.Maximum 20% víztartalommal 2,5-5 kg GLUTÉNMENTES TERMÉKEK 1 kg GLUTÉNMENTES POGÁCSA 300g-1 kg GLUTÉNMENTES KAKAÓS CSIGA 300g-1 kg GLUTÉNMENTES PIZZÁS CSIGA 300g-1 kg Megjegyzés Jelen közbeszerzési eljárás tárgya Ajánlatkérő részére az alábbi élelmiszerek szállítása a hét minden napján dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében 24 hónap időtartamra, vagy a keretösszeg teljesüléséig:. A fentiekben, valamint a közbeszerzési dokumentumokban részletesen megadott mennyiségi adatok becsült, tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a szerződés időtartama alatt a rendelkezésre álló keretösszeget maximum 10%-kal meghaladva a megadott mennyiségektől eltérjen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 6 (hat) hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje:3 630 kg. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Minden esetben a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. Ajánlattevő kizárólag az Ajánlatkérő előírásainak mindenben megfelelő, I. osztályú, a Magyar Élelmiszerkönyvben meghatározott előírásoknak eleget tevő termékekre tehet ajánlatot. A termékekkel kapcsolatosan az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie a közbeszerzési dokumentumokban leírtakat is.
Interne Kennung: EKR001313112026/6