598864-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Installation von Rohrleitungsnetzen – 9503 - Vyvedení tepla z EDU pro město Brno - OB01 - Technologie vyvedení tepla z HVB I a HVB II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel9503 - Vyvedení tepla z EDU pro město Brno - OB01 - Technologie vyvedení tepla z HVB I a HVB II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vybudování SVT (Strojovna vyvedení tepla) a základů pod nádrže dimineralizované vody v rámci projektu "9503 – Vyvedení tepla z EDU pro město Brno – OB01 – Technologie vyvedení tepla z HVB I a HVB II".
Interne KennungN006/26/V00027680
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163140 Dampf- und Wasserleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si Objednatel vyhrazuje právo na změny závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. V souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ si Objednatel dále vyhrazuje právo na změny závazku dle § 100 odst. 3 ZZVZ spočívající v rozšíření předmětu plnění dle této Smlouvy o nové služby nebo stavební práce prostřednictvím jednacího řízení bez uveřejnění. Podrobný popis je uveden v zadávací dokumentaci v části 3 Návrh smlouvy vč. příloh.