598867-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Operationstische – NAJEM GINEKOLOŠKO-PORODNIŠKE OPERACIJSKE MIZE Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM (ALL INCLUSIVE – VSE VKLJUČENO) ZA OBDOBJE OSEM (8) LET
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAJEM GINEKOLOŠKO-PORODNIŠKE OPERACIJSKE MIZE Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM (ALL INCLUSIVE – VSE VKLJUČENO) ZA OBDOBJE OSEM (8) LET
Beschreibung: Predmet javnega naročila je najem ginekološko-porodniške operacijske mize z vključenim vzdrževanjem (all inclusive – vse vključeno), vključno z dobavo pripadajočih snemljivih delov in dodatkov, za obdobje osem (8) let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550271