2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaak
Beschreibung: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Universitair Medisch Centrum Utrecht (hierna UMCU). Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen: Perceel 1: Schoonmaak en Perceel 2: Specialistische schoonmaak. Doel van de opdracht Het UMC Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier per perceel voor schoonmaakdienstverlening voor een periode van 4 jaar met optie tot verlengen van 2 x 1 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaak
Beschreibung: Schoonmaak
Los: LOT-0002
Titel: Specialistische reiniging
Beschreibung: Specialistische reiniging
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Schoonmaak
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios, 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Schoonmaak
Descripción: Schoonmaak
Lote: LOT-0002
Título: Specialistische reiniging
Descripción: Specialistische reiniging