2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Communicatie Diensten Digitale Infrastructuur Logistiek
Beschreibung: Raamovereenkomst Communicatie Diensten Digitale Infrastructuur Logistiek De waarde van opdracht, bij volledige lengte van de looptijd (inclusief verlengingen) wordt geschat op maximaal 400.000 Euro exclusief BTW. De maximale waarde is geen garantie maar een indicatie van een maximum.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79413000 Marketing-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Strategisch en operationeel communicatieadvies voor het programma DIL en BDI. Productie uiteenlopende communicatiemiddelen, organisatie van events en contentcreatie. De waarde van opdracht, bij volledige lengte van de looptijd (inclusief verlenging) wordt geschat op maximaal 400.000 Euro exclusief BTW. De maximale waarde is geen garantie maar een indicatie van een maximum.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is mogelijkheid tot een verlenging met één (1) jaar.