2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trenažér HP leteckých systémů
Beschreibung: Nákup trenažéru HP leteckých systémů splňujícího technickou specifikaci uvedenou v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZD91/2025-HR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší popis v zadávacích podmínkách uveřejněných na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001