2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich Gminy Rawicz (2028 r.)
Beschreibung: Rodzaj przewozów – transport drogowy (autobusowy) w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych na terenie miasta i gminy Rawicz w tym m.in. na liniach: nr 1 Rawicz – Żołędnica, nr 2 Rawicz – Wydawy, nr 3 Rawicz – Kąty, nr 4 Rawicz – Żylice, nr 5 Rawicz – Wąsosz.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)