2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur ICT Professionals t.b.v. het Ministerie van Defensie
Beschreibung: De dienstverlening betreft het aan het ministerie van Defensie ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemd ministerie/dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. Tien Raamovereenkomsten voor een periode van vier jaar plus een maand instapfase. Inhuur ICT-Professionals Regulier. Geraamde waarde € 1.000.000.000, maximale waarde € 1.500.000.000. Beide bedragen exclusief btw.
Interne Kennung: IUC-EZ 202501027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De dienstverlening betreft het aan het ministerie van Defensie ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemd ministerie/dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. Zeven Raamovereenkomsten voor een periode van vier jaar plus één (1) maand (instapfase). Inhuur ICT-Professionals Regulier. Geraamde totale opdrachtwaarde € 1.000.000.000. Maximale totale waarde 1.500.000.000. Alle bedragen zijn exclusief btw.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur ICT-Professionals
Beschreibung: Aanbesteding voor de gunning van Raamovereenkomsten voor de inhuur van tijdelijke ICT-Professionals ten behoeve van de ministerie van Defensie. Geraamde waarde € 1.000.000.000, maximale waarde € 1.500.000.000. Beide bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IUC-EZ 202501027
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Inhuur ICT-Professionals
Identificador interno: 1