See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja IT infrastrukture - serverska infrastruktura i podrška
Beschreibung: Predmet ovog otvorenog postupka javne nabave su usluge održavanja poslužiteljske infrastrukture Ministarstva pravosuđa, uprave i digitalne transformacije Republike Hrvatske te pravosudnih tijela za koje je Ministarstvo nadležno (u daljnjem tekstu Naručitelj). Ponuda treba obuhvatiti sljedeće usluge održavanja: • Preventivno održavanje; • Korektivno održavanje; • Administraciju IT infrastrukturnih servisa; • Podršku korisnicima.
Interne Kennung: 193/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000