2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych PC typu notebook wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.
Interne Kennung: 35/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 100 Stück