2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen PO
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: De samenwerkende besturen moeten worden voorzien van leermiddelen die relevant zijn voor het primair onderwijs en de kinderopvang. Onder leermiddelen wordt verstaan: • Het leveren van (digitale) methoden en leermiddelen; • Het leveren van school-, verbruiks-, en schrijfmateriaal voor leerlingen; • Het leveren van handvaardigheid materiaal; • Het leveren van spel- en ontwikkelingsmateriaal (optioneel); • Het leveren van leesboeken (optioneel); • Het leveren van kantoorartikelen (optioneel). De samenwerkende partijen behouden zich het recht voor om onderwijsmethodes en -materialen die de Opdrachtnemer niet levert bij derden af te nemen. Kantoorartikelen, waaronder kopieerpapier, leesboeken en spel- en ontwikkelingsmaterialen worden optioneel afgenomen. De omvang van de opdracht is per bestuur opgenomen in onderstaand overzicht. Het gaat om de bestedingen over 2023. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan de genoemde bedragen, gezien dit afhankelijk is van de behoefte van de scholen. Besteed in 2023 inclusief btw: Kinderstad € 645.000 Mondiaen € 888.000 (inclusief ex Initia) Inos € 1.254.088 Xpect013 € 944.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: De samenwerkende besturen moeten worden voorzien van leermiddelen die relevant zijn voor het primair onderwijs en de kinderopvang. Onder leermiddelen wordt verstaan: • Het leveren van (digitale) methoden en leermiddelen; • Het leveren van school-, verbruiks-, en schrijfmateriaal voor leerlingen; • Het leveren van handvaardigheid materiaal; • Het leveren van spel- en ontwikkelingsmateriaal (optioneel); • Het leveren van leesboeken (optioneel); • Het leveren van kantoorartikelen (optioneel). De samenwerkende partijen behouden zich het recht voor om onderwijsmethodes en -materialen die de Opdrachtnemer niet levert bij derden af te nemen. Kantoorartikelen, waaronder kopieerpapier, leesboeken en spel- en ontwikkelingsmaterialen worden optioneel afgenomen.
Interne Kennung: 1