See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Személyzet biztosítása 3 részben 2026-2027. év
Beschreibung: Ajánlatkérő keretmegállapodást kíván kötni az alábbi szolgáltatások ellátásra 12 hónapos időtartamra 3 részben. A feladat ellátásához mindig ajánlatkérő által előzetesen igényelt létszámú és összetételű személyzetet kell biztosítani. Keretösszeg összesen: nettó 149 880 000, - Ft 1. rész tekintetében: Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész, dísztő, bútoros, kellékes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein. 2. rész tekintetében: Fővilágosító, pultkezelő világosító, világosító, fejgépes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon. 3. rész tekintetében: Vezető öltöztető, öltöztető, vezető fodrász, fodrász, sminkes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon.
Vorherige Bekanntmachung: 394265-2026
Interne Kennung: EKR001048672026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92320000 Betrieb von kulturellen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész
Beschreibung: Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész, dísztő, bútoros, kellékes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein. Keretösszeg: nettó 20 100 000, - Ft Tervezett és tájékoztató jellegű mennyiségi adatok 12 hónapra: Színpadmester: 180 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap) Zsinórmester, színpadgépész: 43 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap) Díszítő: 301 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 8 fő/nap) Bútoros: 20 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Kellékes: 31 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) A feladat ellátásához mindig ajánlatkérő által előzetesen igényelt létszámú és összetételű személyzetet kell biztosítani. Ajánlatkérő embernap alatt a következőket érti: 1 fő 0:00-24:00 óra között történő munkavégzése. A 0:00-24:00 óra között történő munkavégzés ideje alatt, legfeljebb napi 12 óra munkavégzés értendő, bármely időpontban történő kezdéssel. Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR001048672026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Fővilágosító, pultkezelő világosító, fejgépes
Beschreibung: Fővilágosító, pultkezelő világosító, világosító, fejgépes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon. Keretösszeg: nettó 76 200 000, - Ft Tervezett és tájékoztató jellegű mennyiségi adatok 12 hónapra: Vendégjátékok helyszínein: Fővilágosító: 52 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap) Pultkezelő világosító: 187 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Világosító: 200 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Fejgépes: 273 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Kőszínházi előadások és próbákra: Fejgépes: 2190 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 9 fő/nap) A feladat ellátásához mindig ajánlatkérő által előzetesen igényelt létszámú és összetételű személyzetet kell biztosítani. Ajánlatkérő embernap alatt a következőket érti: 1 fő 0:00-24:00 óra között történő munkavégzése. A 0:00-24:00 óra között történő munkavégzés ideje alatt, legfeljebb napi 12 óra munkavégzés értendő, bármely időpontban történő kezdéssel. Ajánlatkérő kőszínházi alkalom alatt a következőket érti: 1 embernap teljesítése 1 fővel maximum 5 óra időtartamú munkavégzéssel. Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR001048672026/2
Los: LOT-0003
Titel: Öltöztető, fodrász, sminkes
Beschreibung: Vezető öltöztető, öltöztető, vezető fodrász, fodrász, sminkes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon. Keretösszeg: nettó 53 580 000, - Ft Tervezett és tájékoztató jellegű mennyiségi adatok 12 hónapra: Vendégjátékok helyszínein: Vezető öltöztető: 38 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap) Öltöztető: 290 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 7 fő/nap) Vezető fodrász: 28 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap) Fodrász: 146 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Sminkes: 15 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap) Kőszínházi előadások és próbákra: Sminkes: 1727 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 8 fő/nap) A feladat ellátásához mindig ajánlatkérő által előzetesen igényelt létszámú és összetételű személyzetet kell biztosítani. Ajánlatkérő embernap alatt a következőket érti: 1 fő 0:00-24:00 óra között történő munkavégzése. A 0:00-24:00 óra között történő munkavégzés ideje alatt, legfeljebb napi 12 óra munkavégzés értendő, bármely időpontban történő kezdéssel. Ajánlatkérő kőszínházi alkalom alatt a következőket érti: 1 embernap teljesítése 1 fővel maximum 5 óra időtartamú munkavégzéssel. Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR001048672026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung, 98315000 Bügeln, 98321000 Dienstleistungen von Friseursalons, 98322140 Schminken