2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów komputerowych w ramach umowy ramowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów akcesoriów komputerowych, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.26.2025.258.ŁKA[KSC2025][OSE2025]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 32342100 Kopfhörer, 32420000 Netzausrüstung, 32421000 Netzverkabelung, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 44512940 Werkzeugsätze, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342100 Kopfhörer, 32420000 Netzausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte, 32421000 Netzverkabelung, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren, 44512940 Werkzeugsätze, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 38652100 Vorführgeräte