2. Verfahren
Verfahren
Titel: Derde Donderdag in September (DDiS)
Beschreibung: Ieder jaar organiseert opdrachtgever de officiële opening van het studiejaar op de Derde Donderdag in September (hierna te noemen DDiS). Tijdens de DDiS ontmoeten alle collega’s elkaar en openen we officieel het nieuwe studiejaar. Daarbij staat de organisatie stil bij waar zij als organisatie voor staat en wat de ambities zijn voor het komende jaar. Het aantal deelnemers aan het evenement waarmee gerekend wordt is 1.250 medewerkers. Aan de genoemde omvang zijn geen rechten te ontlenen. Gebaseerd op historische gegevens was jaarlijkse waarde van de opdracht gemiddeld € 300.000.- inclusief btw per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 1.400.000,-. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Derde Donderdag in September
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Derde Donderdag in September
Description: - -
Internal identifier: 1