2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technická a licenčná aktualizácia systému pre komunikáciu a spoluprácu vrátane služieb podp. prevádzky
Beschreibung: Generálna prokuratúra Slovenskej republiky využíva na zabezpečenie elektronickej komunikácie a tímovej spolupráce produkty na báze HCL Domino Notes. Systém elektronickej komunikácie využívajú prokurátori, manažment, čakatelia a ďalší odborní zamestnanci, ako aj administratívni pracovníci Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Do systému je zapojených celkovo 2 001 používateľov. Podrobnejšie informácie o využívaní systému a jeho požiadavkách sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: VIII/2 Spr. 68/26/1000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VIII/2 Spr. 68/26/1000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001