2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af VISO-ydelser på området adoption uden samtykke
Beschreibung: Kontrakten vedrører levering af specialrådgivning på delområdet "Adoption uden samtykke". Hertil kommer option på køb af vidensydelser ved behov.
Interne Kennung: 2025-7796
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som offentligt udbud, hvor alle potentielle tilbudsgivere har mulighed for at afgive tilbud.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 6 000 Stunden