2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba bytových domů Srubek a Šubrt
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je řádné, úplné a odborné provedení stavebních prací spočívajících v odstranění stávajících staveb a následné výstavbě dvou bytových domů v obci Čeladná, včetně souvisejících stavebních objektů, technických a technologických zařízení, inženýrských sítí, zpevněných ploch, komunikací, parkovacích stání, terénních a sadových úprav a zařízení staveniště.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Čeladná - výstavba Srubek & Šubrt