598999-2026 - Wettbewerb
Litauen – Bauleistungen im Hochbau – VNO infrastruktūros įrengimo (AOS senų statinių demontavimas, naujų statinių statyba, P6 aikštelės prijungimas prie Airside ir aviacinio kuro automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas) darbai su PVP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VNO infrastruktūros įrengimo (AOS senų statinių demontavimas, naujų statinių statyba, P6 aikštelės prijungimas prie Airside ir aviacinio kuro automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas) darbai su PVP
Beschreibung: VNO infrastruktūros įrengimo (AOS senų statinių demontavimas, naujų statinių statyba, P6 aikštelės prijungimas prie Airside ir aviacinio kuro automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas) darbai su projektavimu ir projekto vykdymo priežiūros paslaugomis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 32333200 Camcorder, 32546000 Digitale Vermittlungsausrüstung, 51314000 Installation von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nurodyta pirkimo dokumentuose