599022-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki OSP Siedlanka – 1 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik no niniejszej specyfikacji - Załącznik nr 4
Interne KennungOSP.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance – 1 szt.