See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA CENTRALNEJ STERYLIZACJI
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę materiałów medycznych dla Centralnej Sterylizacji opisanych w 18 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.86.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38910000 Geräte für Hygieneüberwachung und -prüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 TAŚMA SAMOPRZYLEPNA ZE WSKAŹNIKIEM CPV 38910000-7
Beschreibung: TAŚMA SAMOPRZYLEPNA ZE WSKAŹNIKIEM CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 AKCESORIA DO METKOWNICY 3-RZĘDOWEJ PRINTEX MODEL3/3 BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ SZPITALA, RÓŻNE MATERIAŁY DO STERYLIZACJI CPV 38910000-7
Beschreibung: AKCESORIA DO METKOWNICY 3-RZĘDOWEJ PRINTEX MODEL3/3 BĘDĄCEJ WŁASNOŚCIĄ SZPITALA, RÓŻNE MATERIAŁY DO STERYLIZACJI CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 TESTY ORAZ WSKAŹNIKI CPV 38910000-7
Beschreibung: TESTY ORAZ WSKAŹNIKI CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 SZCZOTKA CZYSZCZĄCA DO ENDOSKOPÓW GIĘTKICH 33140000-3
Beschreibung: SZCZOTKA CZYSZCZĄCA DO ENDOSKOPÓW GIĘTKICH 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 CZYŚCIK GĄBKOWY CPV 38910000-7
Beschreibung: CZYŚCIK GĄBKOWY CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE DO STERYLIZACJI CPV 38910000-7
Beschreibung: MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE DO STERYLIZACJI CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 FILTRY PAPIEROWE 33140000-3
Beschreibung: FILTRY PAPIEROWE 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA ENDOSKOPÓW I KOMÓR STERYLIZATORÓW 33140000-3; CPV 38910000-7
Beschreibung: SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA ENDOSKOPÓW I KOMÓR STERYLIZATORÓW 33140000-3; CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38910000 Geräte für Hygieneüberwachung und -prüfung
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 NABOJE GAZOWE 33140000-3
Beschreibung: NABOJE GAZOWE 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 WSKAŹNIK CHEMICZNY KLASY 5 CPV 38910000-7
Beschreibung: WSKAŹNIK CHEMICZNY KLASY 5 CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 WKŁADKI ABSORBCYJNE CPV 38910000-7
Beschreibung: WKŁADKI ABSORBCYJNE CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 WŁÓKNINA DO STERYLIZACJI 33140000-3
Beschreibung: WŁÓKNINA DO STERYLIZACJI 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 ZAWIESZKI DO TAC NARZĘDZIOWYCH CPV 38910000-7
Beschreibung: ZAWIESZKI DO TAC NARZĘDZIOWYCH CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 ZNACZNIKI NARZĘDZI, ZAPINKI NA KABLE CPV 38910000-7
Beschreibung: ZNACZNIKI NARZĘDZI, ZAPINKI NA KABLE CPV 38910000-7
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 WŁÓKNINA DO STERYLIZACJI ZIELONA/NIEBIESKA 33140000-3
Beschreibung: WŁÓKNINA DO STERYLIZACJI ZIELONA/NIEBIESKA 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16 TOREBKI 33140000-3
Beschreibung: TOREBKI 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: AKIET NR 17 RĘKAWY DO STERYLIZACJI 33140000-3
Beschreibung: RĘKAWY DO STERYLIZACJI 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18 RĘKAWY FOLIOWO-PAPIEROWE 33140000-3
Beschreibung: RĘKAWY FOLIOWO-PAPIEROWE 33140000-3
Interne Kennung: Pakiet nr 18