599036-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern – Dostawa 2 szt. kontenerów kwatermistrzowskich typ KKw 60 wraz z wyposażeniem do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. kontenerów kwatermistrzowskich typ KKw 60 wraz z wyposażeniem do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie 2 szt. kontenerów kwatermistrzowskich typ KKw 60 wraz z wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla 1 szt. kontenera wraz z wyposażeniem stanowi załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Wymagany okres gwarancji jednolitej na cały przedmiot zamówienia: minimum 24 miesiące (kryterium oceniane). Maksymalny punktowany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. 4. Warunki gwarancji oraz rękojmi zostały określone w § 4 projektu umowy. 5. Okres rękojmi zostanie zrównany z okresem udzielonej przez Sprzedawcę gwarancji na przedmiot zamówienia. 6. Wykaz dokumentów wymaganych wraz z dostawą przedmiotu zamówienia został określony w § 3 ust. 13 projektu umowy 7. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić szkolenie dla 10 pracowników Zamawiającej w zakresie eksploatacji i obsługi przedmiotu zamówienia 8. Miejsce realizacji zamówienia - dostawa przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającej tj. Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie ul. Sabinowska 62/64. 9. Wymagany termin płatności – 30 dni od daty odbioru przedmiotu umowy potwierdzonego protokołem odbioru faktycznego i doręczenia faktury. Faktura zostanie wystawiona po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 10. Przedmiot zamówienia objęty jest stawką podatku od towarów i usług w wysokości 23% zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r., 11. Oferowany przedmiot zamówienia winien być kompletny, dobrej jakości i nie posiadać żadnych wad i uszkodzeń oraz najpóźniej w dniu odbioru techniczno-jakościowego posiadać będzie aktualne świadectwo dopuszczenia (kompletny kontener wraz z wyposażeniem, które tego świadectwa wymaga) wydane przez CNBOP, zgodnie z rozporządzeniem MSWiA z dnia 20.06.2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienie, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002 ze zm.) 12.Transport, dostawę na miejsce oraz rozładunek zapewnia Wykonawca
Interne Kennung: WT.2370.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223330 Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613300 Standardfrachtcontainer, 39522530 Zelte, 39522520 Feldbetten, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 39715200 Heizgeräte, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 44511000 Handwerkzeug, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück