599042-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Rohrverbinder – Armaturi pentru retele de apa 2026
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Armaturi pentru retele de apa 2026
Beschreibung: ACHIZITIE Armaturi retele distributie apa
Interne Kennung: Armaturi pentru retele de apa 2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163230 Rohrverbinder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Armaturi pentru retele de apa
Beschreibung: ACHIZITIE ARMATURI RETELE DISTRIBUTIE APA
Interne Kennung: Armaturi pentru retele de apa