2. Verfahren
Verfahren
Titel: Destinationsutveckling och besöksservice
Beschreibung: Vimmerby kommun, nedan kallad Beställaren, genomför en upphandling destinationsutveckling och service åt besökare och inbjuder härmed anbudsgivare, nedan kallad Leverantör, att lämna anbud helt i enlighet med detta förfrågningsunderlag. Uppdraget har ett fast pris på 1 550 000 SEK/år- Takvolym: 6 200 000 SEK.
Interne Kennung: U-097-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: U-097-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63500000 Travel agency, tour operator and tourist assistance services
5. Lot
Lot: LOT-0000