See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń wyciągowych i szybowych, obudów szybowych oraz specjalistycznych badań dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. na lata 2026-2027
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: 702600297
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badanie i ocena obudowy szybów i szybików
Beschreibung: Badanie i ocena obudowy szybów i szybików
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
Los: LOT-0002
Titel: Badanie geometrii obudowy szybów oraz elementów jego zbrojenia, odległości ruchowych oraz prostoliniowości torów prowadzenia naczyń wyciągowych
Beschreibung: Badanie geometrii obudowy szybów oraz elementów jego zbrojenia, odległości ruchowych oraz prostoliniowości torów prowadzenia naczyń wyciągowych
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Badanie rzeczywistych sił oddziaływania naczynia wyciągowego na zbrojenie szybu wraz z analizą
Beschreibung: Badanie rzeczywistych sił oddziaływania naczynia wyciągowego na zbrojenie szybu wraz z analizą
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą przewoźnego wyciągu ratowniczego
Beschreibung: Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą przewoźnego wyciągu ratowniczego
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą wideorejestracji (filmowania) wraz z opracowaniem sprawozdań
Beschreibung: Wykonywanie kontroli stanu obudowy szybów za pomocą wideorejestracji (filmowania) wraz z opracowaniem sprawozdań
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Badanie drgań wież szybowych
Beschreibung: Badanie drgań wież szybowych
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Badanie wentylatora głównego przewietrzania po przepracowaniu 10000h zgodnie z zapisami DTR
Beschreibung: Badanie wentylatora głównego przewietrzania po przepracowaniu 10000h zgodnie z zapisami DTR
Interne Kennung: Zadanie nr 7