59907-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości zamieszkałych w Gminie Prudnik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z nieruchomości zamieszkałych w Gminie Prudnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na których w części zamieszkują mieszkańcy, a w części nie zamieszkują mieszkańcy (mieszane) wraz z wyposażeniem nieruchomości w pojemniki oraz zaopatrzeniem w worki przeznaczone do gromadzenia odpadów selektywnie zebranych, na terenie Gminy Prudnik. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) przekazywania odebranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej; 2) selektywnego odbierania bezpośrednio od właścicieli nieruchomości oraz zbiórki prowadzonej w miejscach ogólnodostępnych następujących rodzajów odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, szkła, popiołu, bioodpadów (w tym choinek) oraz mebli i innych odpadów wielkogabarytowych; 3) odbierania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki przeterminowanych leków; 4) usuwania z terenów zlokalizowanych w obrębie gminy Prudnik odpadów zgromadzonych w miejscach do tego celu nie przeznaczonych; 5) przekazywania odpadów komunalnych przyjętych w PSZOK; 6) wyposażenia nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia selektywnie zebranych odpadów komunalnych w ilości niezbędnej do zapewnienia prawidłowej realizacji usługi i utrzymywania ich w należytym stanie porządkowym, wizualnym, sanitarnym i technicznym; Pojemniki pozostają własnością Wykonawcy, natomiast udostępniane są Zamawiającemu. Po zakończeniu realizacji umowy pojemniki nie przechodzą na własność Zamawiającego; 7) w dniu odbioru wynikającym z harmonogramu usuwania z miejsc gromadzenia odpadów i w promieniu 2 m od tych miejsc odpadów komunalnych nie umieszczonych w pojemnikach, których gromadzenie w tych miejscach jest dopuszczalne zgodnie z Regulaminem,. Po zakończeniu odbioru gniazdo powinno być czyste; 8) w dniu odbioru wynikającym z harmonogramu usuwania z miejsc gromadzenia odpadów i w promieniu 2 m od tych miejsc odpadów komunalnych segregowanych nie umieszczonych w pojemnikach; 9) W gniazdach, w których cyklicznie następuje przepełnienie pojemników opróżnianie pojemników z częstotliwością zapobiegającą ich przepełnianiu. Miejsce odbioru odpadów: - miasto Prudnik, - wsie: Niemysłowice, Rudziczka, Szybowice, Mieszkowice, Piorunkowice, Czyżowice, Wierzbiec, Moszczanka, Moszczanka-Kolonia, Łąka Prudnicka, Wieszczyna, Dębowiec, Chocim.
Vorherige Bekanntmachung: 763106-2024
Interne Kennung: I-II.271.19.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001