599086-2026 - Ergebnis
Polen – Gase – Dostawę gazów medycznych i technicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawę gazów medycznych i technicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego gazów medycznych i technicznych, wraz z dzierżawą butli i zbiorników tlenu ciekłego medycznego, szczegółowo określona w formularzu asortymentowym, dla potrzeb Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, zwanego dalej Zamawiającym
Vorherige Bekanntmachung490425-2026
Interne Kennung64/EZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenspilna potrzeba
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
LosLOT-0001
TitelTlen medyczny
BeschreibungTlen medyczny , podtlenek azotu , dzierzawa zbiorników zgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung64/EZP/26-1
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
LosLOT-0002
TitelDwutlenek wegla i mieszanina
BeschreibungDwutlenek wegla i mieszanina zgodna z zapisami SWZ
Interne Kennung64/EZP/26-2
LosLOT-0003
TitelDwutlenek wegla techniczny i powietrze sprężone
BeschreibungDwutlenek wegla techniczny i powietrze sprężone zgodne z zapisami SWZ
Interne Kennung64/EZP/26-3