599113-2025 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Lékárenský informační systém pro PN Bohnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLékárenský informační systém pro PN Bohnice
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je pořízení a implementace nového komplexního lékárenského informačního systému do prostředí zadavatele a dále zajištění jeho provozní podpory (maintenance, update, upgrade a SLA atp.), ad hoc rozvoj systému dle požadavků zadavatele vč. vypracování exitového plánu a migrace dat ze stávajícího systému provozovaného zadavatelem po celou dobu životního cyklu informačního systému (dále v textu také „LIS“).
Interne KennungLIS PNB
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001