599116-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DOSTARCZANEJ DO OBIEKTÓW NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DOSTARCZANEJ DO OBIEKTÓW NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia publicznego jest zakup (sprzedaż) energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z póź. zm.) dostarczanej do obiektów na terenie województwa mazowieckiego zgodnie ze standardami określonymi w rozporządzeniach taryfowym i systemowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 do SWZ oraz Formularze cenowe - Załączniki nr 6a do SWZ, Załączniki nr 6b do SWZ, Załączniki nr 6c do SWZ Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: • Część 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ • Część 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ • Część 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
Interne KennungSprawa 29/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ
BeschreibungCzęść 1 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 40 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6a do SWZ
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ
BeschreibungCzęść 2 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 83 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6b do SWZ
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0004
TitelCzęść 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
BeschreibungCzęść 3 – obejmuje zakup (sprzedaż) energii elektrycznej do 87 punktów poboru energii, zgodnie z Załącznikiem nr 6c do SWZ
Interne Kennungczęść 3