2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: Scope van de opdracht: • Het turn-key afleveren van Apparatuur; • Het onderhouden van Apparatuur; • Het verhelpen van storingen; • Het ophalen van de Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Scope van de opdracht: • Het turn-key afleveren van Apparatuur; • Het onderhouden van Apparatuur; • Het verhelpen van storingen; • Het ophalen van de Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: