See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku do magazynu apteki szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, 63-900 Rawicz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej „Przedmiotem Zamówienia” lub „Dostawą”.
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku do magazynu apteki szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, 63-900 Rawicz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/25/1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3821-06/TP/26/2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN//26/12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820--06/PN/26/32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820--06/PN/26/37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/46
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku do magazynu apteki szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, 63-900 Rawicz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 - Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Interne Kennung: NLO-3820-06/PN/26/52