2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń medycznych z zakresu kardiologii w Przychodni Specjalistycznej WSSz im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi – konkurs uzupełniający
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wykonywanie świadczeń medycznych z zakresu kardiologii oraz kardiologii związanej z Kompleksową Opieką Specjalistyczną po zawale mięśnia sercowego (KOS – zawał) - w Przychodni Specjalistycznej funkcjonującej w strukturze Zamawiającego
Interne Kennung: WSSz.NO.264.23.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza kardiologa
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Przychodni Specjalistycznej zlokalizowanej w siedzibie Zamawiającego, w zakresie: kardiologii, oraz kardiologii, związane z Kompleksową Opieką Specjalistyczną po zawale mięśnia sercowego (KOS – zawał), w ramach umów zawartych przez Udzielającego zamówienia z Narodowym Funduszem Zdrowia, a w przypadku kardiologii – również porad udzielanych poza umową z NFZ (odpłatnych dla Pacjenta).
Interne Kennung: Pakiet 1