See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud Bomen 2025 e.v. - Gemeente Reusel-De Mierden
Beschreibung: De overeenkomst bestaan in hoofdzaken uit: - Beheersing snoeibeeld bomen; - Beheersing zorgplicht voor bomen; - Werkzaamheden in het kader van de Wet natuurbescherming; - Inzetten personeel en materieel; - Het verwijderen van bomen; - Het verwijderen van stobben; - Het verwerken van vrijgekomen materiaal; - Het planten van bomen; - Herstellen van verharding en grasvegetatie; - Het toepassen van verkeersmaatregelen.
Interne Kennung: BIZOB-2024-REU-BLA-00441
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000