2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: SZP.272.818.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dostawa (dystrybucja)) do obiektów Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SZP.272.818.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 65310000 Electricity distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001