See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZW_Leasen van Fietsen
Beschreibung: VZW_Leasen van Fietsen
Interne Kennung: PPP0WB-162/6116/vzw/2026/PD_Fietslease
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: vzw/2026/PD_Fietslease_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor
599197-2026 - Resultaat
België – Fietsen – VZW_Leasen van Fietsen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: VZW_Leasen van Fietsen
Beschrijving: VZW_Leasen van Fietsen
Interne identificatiecode: PPP0WB-162/6116/vzw/2026/PD_Fietslease
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: vzw/2026/PD_Fietslease_1
Aanvullende classificatie (cpv): 34422000 Fietsen met hulpmotor