See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych osób z niepełnosprawnością na terenie miasta Gdańska i gmin sąsiednich (przewozy okresowe i jednorazowe)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na terenie miasta Gdańska i gmin sąsiednich usług przewozowych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów w latach 2025 - 2027 w sposób zgodny z uchwałą nr XXXIX/885/13 Rady Miasta Gdańska z 25 czerwca 2013 r. w sprawie ustalania rodzajów przewozów, zasad korzystania, organizacji, uprawnień i odpłatności przy przejazdach osób z niepełnosprawnością, przystosowanymi do tego celu mikrobusami organizowanych przez Gminę Miasta Gdańska. Przedmiotem zamówienia jest także opracowanie harmonogramów przebiegu tras dla przewozów okresowych abonamentowych w oparciu o wykaz osób z adresami zamieszkania i adresy placówek/ośrodków (zwanych dalej „placówkami”) oraz dokonywanie jego aktualizacji. Wykaz adresów zamieszkania dowożonych osób i adresy placówek stanowi załącznik nr 2 do umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie czynności niezbędne do należytego przewozu osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. Szacowana liczba wozokilometrów objętych niniejszym przedmiotem zamówienia wynosi w okresie dwóch lat łącznie 140 000 wozokm (w tym: II półrocze 2025 – 20 000 wozokm; rok 2026 – 72 000 wozokm; I półrocze 2027 – 48 000 wozokm).
Vorherige Bekanntmachung: 451987-2025
Interne Kennung: BZP.271.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy o 5 dni (...) jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001