See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst winterdiensten
Beschreibung: Raamovereenkomst winterdiensten
Interne Kennung: PPP00R-579/5056/FA/2025/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1