599254-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție publică care se finalizează cu încheierea unor contracte de furnizare finanțate prin Programul Security Action for Europe - SAFE , pentru următoarele produse (procedura 1): Lot nr 1 - Complet mobil cu capacitate de management fatalități în masă Lot nr 2 - Autospecială transport personal și victime multliple (ATPVM) Lot nr 3 - Ambulanță transport înalt contagioși
Beschreibung: Achizitia urmatoarelor produse: Lot nr 1 - Complet mobil cu capacitate de management fatalități în masă Lot nr 2 - Autospecială transport personal și victime multliple (ATPVM) Lot nr 3 - Ambulanță transport înalt contagioși
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot nr 1 - Complet mobil cu capacitate de management fatalități în masă
Beschreibung: Lot nr 1 - Complet mobil cu capacitate de management fatalități în masă - 2 complete
Interne Kennung: Lot nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Lot nr 2 - Autospecială transport personal și victime multliple (ATPVM)
Beschreibung: Lot nr 2 - Autospecială transport personal și victime multliple (ATPVM) - 110 complete
Interne Kennung: Lot nr 2 - Autospecială transport personal și victime multliple (ATPVM)
Menge: 110 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Lot nr 3 - Ambulanță transport înalt contagioși
Beschreibung: Lot nr 3 - Ambulanță transport înalt contagioși - 5 complete
Interne Kennung: Lot nr 3 - Ambulanță transport înalt contagioși
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Menge: 5 Stück