See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne usługi towarzyszące, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2026.
Interne Kennung: ZG.270.2.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1- LEŚNICTWA BURSZTYNOWO I KOTÓWKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Bursztynowo i Kotówka.
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211300 Rodung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego, w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego, stanowiącego część oferty Wykonawcy (Opcja). Przedmiotem opcji będą czynności (prace) analogiczne, jak te określone w opisie przedmiotu zamówienia (opisane w SWZ Specyfikacji warunków zamówienia) i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego, stanowiącego część oferty. W ramach Opcji wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% Wynagrodzenia Wykonawcy z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określania wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac, zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część oferty Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2- LEŚNICTWA CZERSK ŚWIECKI I KWIATKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Czersk Świecki i Kwiatki.
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3- LEŚNICTWO DĄBROWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Dąbrowa.
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4- LEŚNICTWO RULEWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Rulewo.
Interne Kennung: PAKIET NR 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5- LEŚNICTWO BEDLENKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Bedlenki.
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - LEŚNICTWO BOJANOWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Bojanowo.
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - LEŚNICTWO BZOWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Bzowo.
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - LEŚNICTWO GRABOWIEC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Grabowiec.
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - LEŚNICTWO GRÓDEK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Gródek.
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 - LEŚNICTWO MNISZEK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Mniszek.
Interne Kennung: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - LEŚNICTWO TASZEWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Taszewo.
Interne Kennung: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - LEŚNICTWO TERESPOL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa Leśnictwa Terespol.
Interne Kennung: PAKIET NR 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 - SZKÓŁKA LEŚNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa oraz pozostałe doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa.
Interne Kennung: PAKIET NR 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211300 Rodung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 - OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace w wiązane z ochroną przeciwpożarową lasu, w tym utrzymanie leśnej infrastruktury przeciwpożarowej oraz doraźne prace dotyczące gospodarki leśnej, planowane do wykonania w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa.
Interne Kennung: PAKIET NR 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft