See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa szkoleniowa w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 60 cykli kursów zawodowych oraz 11 cykli szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia przez wykonawcę 60 cykli kursów zawodowych (w tym 38 cykle w ramach opcji) oraz 11 cykli szkoleń komputerowych (w tym 4 cykli w ramach opcji) dla osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Interne Kennung: OI/PFERS.2230.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Opolu (w tym Oddział Zewnętrzny w Opolu, Oddział Zewnętrzny w Turawie), Zakładzie Karnym w Kłodzku:
Beschreibung: Kurs zawodowy Opiekun osób starszych, w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 3 kursy objęte opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 cykle kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0002
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Opolu:
Beschreibung: Kurs zawodowy Fryzjer męski, w tym 1 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 0 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 2
Los: LOT-0003
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w AŚ w Opolu, Oddział Zewnętrzny w Grodkowie Zakładu Karnego w Brzegu, AŚ w Dzierżoniowie, AŚ we Wrocławiu, ZK nr 2 we Wrocławiu, ZK nr 1 we Wrocławiu, ZK w Kłodzku, ZK w Wołowie, AŚ w Jeleniej Górze, ZK w Zarębie, ZK w Głogowie, ZK w Głubczycach.
Beschreibung: Kurs zawodowy Technolog robót wykończeniowych, w tym 6 kursów w zakresie zamówienia podstawowego i 10 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 3
Beschreibung der Optionen: 10 cykli kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0004
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym w Turawie Aresztu Śledczego w Opolu, Zakładzie Karnym w Zarębie
Beschreibung: Kurs zawodowy Ogrodnik, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 4
Beschreibung der Optionen: 1 cykl kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0005
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Strzelinie, Zakładzie Karnym w Wołowie, Zakładzie Karnym w Głogowie
Beschreibung: Kurs zawodowy Brukarz, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 2 kursy objęty opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 5
Beschreibung der Optionen: 2 cykle kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0006
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu
Beschreibung: Kurs zawodowy Kucharz , w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 0 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia:6
Los: LOT-0007
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Głogowie:
Beschreibung: Kurs zawodowy Glazurnik, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 7
Beschreibung der Optionen: 1 cykl kursu objęty opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0008
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Nysie (w tym w oddziale Zewnętrznym w Prudniku), Zakładzie Karnym w Głubczycach, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Kłodzku, Zakładzie Karnym w Strzelinie, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Wołowie, Zakładzie Karnym w Zarębie
Beschreibung: Kurs zawodowy Operator wózka jezdniowego, w tym 4 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 7 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia:8
Beschreibung der Optionen: 7 cykli kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0009
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu.:
Beschreibung: Kurs zawodowy Operator obrabiarek sterowanych numerycznie, w tym 1 kurs w zakresie zamówienia podstawowego i 1 kurs objęty opcją
Interne Kennung: Część zamówienia:9
Beschreibung der Optionen: 1 cykl kursu objętego opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0010
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu, Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym w Wołowie, Areszcie Śledczym we Wrocławiu, Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, Zakładzie Karnym w Kłodzku
Beschreibung: Kurs zawodowy Pomocnik elektryka, w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 7 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 10
Beschreibung der Optionen: 7 cykli kursu objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0011
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli kursów zawodowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu, Zakładzie Karnym w Zarębie, Zakładzie Karnym w Nysie (w tym w Oddziale Zewnętrznym w Grodkowie), Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu:
Beschreibung: Kurs zawodowy Spawacz MAG 135 , w tym 2 kursy w zakresie zamówienia podstawowego i 6 kursów objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 11
Beschreibung der Optionen: 6 cykli kursu objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.
Los: LOT-0012
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych dla osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym w Turawie Aresztu Śledczego w Opolu, Zakładzie Karnym w Nysie , Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu, Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu
Beschreibung: Szkolenie komputerowe , w tym 7 kursów w zakresie zamówienia podstawowego i 4 kursy objęte opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
Beschreibung der Optionen: 4 cykle szkolenia objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle kursu objęte opcją.