See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Liften
Beschreibung: Dit is een Europese niet-openbare aanbesteding ten behoeve van de selectie van een Ondernemer welke ervoor zorgdraagt dat het onderhoud aan liften voor het Radboudumc wordt uitgevoerd. De procedure geschiedt conform hoofdstuk 3 van het ARW 2016. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor 6 jaar (2025-2030) met één partij. De volgende onderdelen maken deel uit van de aanbesteding (In scope): Preventief onderhoud; Correctief onderhoud; Liftkeuringen en -certificering; Advies en jaarlijk opleveren input MJOP; Leveren managementinformatie; jaarlijks uitvoeren vervangingsonderhoud MJOP. De omvang van de opdracht: Het Radboudumc heeft ca. 84 stuks varierend tussen personenliften, goederenliften, plateauheffers e.d. liften (door ver- en nieuwbouw kunnen aantallen wijzigen). Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Interne Kennung: T71078
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000