599276-2026 - Wettbewerb
Polen – Tablettcomputer – Dostawa 4 szt. tabletów wraz z akcesoriami (rysik, klawiatura, ładowarka) oraz 4 szt. mobilnych drukarek kolorowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 4 szt. tabletów wraz z akcesoriami (rysik, klawiatura, ładowarka) oraz 4 szt. mobilnych drukarek kolorowych
BeschreibungI. ZAMAWIAJĄCY Zamawiającym jest Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (NIP: 712-29-04-545 / REGON 431019170) w imieniu i na rzecz którego postępowanie prowadzi Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii z siedzibą przy ul. Mieczysława Karłowicza 4, 20-027 Lublin (adres korespondencyjny: ul. Marii Curie - Skłodowskiej 3, 20-029 Lublin, I piętro pokój 1.20 / NIP: 7123412672 / REGON: 387842118) Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii (dalej – LCIT) zostało powierzone przeprowadzenie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i rozstrzygnięcie jego wyniku, w tym: wybór najkorzystniejszej oferty lub unieważnienie postępowania a także zawarcie umowy w imieniu Województwa Lubelskiego, na podstawie Uchwały nr CCXVI/5123/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 23 czerwca 2026 r. w sprawie powierzenia Lubelskiemu Centrum Innowacji i Technologii realizacji zadania polegającego na zakupie sprzętu informatycznego na potrzeby wykonywania zadań z zakresu szacowania szkód łowieckich. II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Sprzętu”, na który składają się: 1) 4 szt. jednakowych tabletów wraz z wyposażeniem obejmującym rysik, klawiaturę i ładowarkę (traktowane jako zestaw) 2) 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych. 2. Wymagane okresy gwarancyjne dla zestawu tabletów wraz z akcesoriami oraz dla 4 szt. mobilnych drukarek bezprzewodowych wskazane zostały w OPZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do lokalizacji: Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii, ul. Uniwersytecka 4, pok.1, Lublin 20-029, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko. 4. Dostawa w godzinach urzędowania LCIT, tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze. 5. Wykonawca dostarczy Sprzęt wraz ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy. 6. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 7. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Zamawiającego wynikających z przepisów prawa o rękojmi za wady fizyczne oraz wady prawne sprzętu. Zamawiający uprawniony jest do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. 8. Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji zawarte zostały w §8. Warunki gwarancji i serwisu w treści Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych funkcjonalności, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. III. ZGODNOŚĆ Z UNIJNYM AKTEM O CYBERBEZPIECZEŃSTWIE. 1. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT (których definicje w rozumieniu unijnego aktu o cyberbezpieczeństwie znajdują się w ust. 2 w Rozdziale II SWZ) wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: a) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacjach, o których mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 20 z późn. zm.), ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 2. Wykonawca, w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, winien załączyć do oferty w osobnym pliku odpowiednio podpisane przedmiotowe środki dowodowe w postaci „Oświadczenia dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia”, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ 3. Oświadczenie to stanowi integralną część oferty i posłuży Zamawiającemu do identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. 4. Szczegółowe informacje dotyczące składania przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w treści SWZ, Rozdział XII, ust. 6 i następne. Wymagane środki przedmiotowe to: a. oświadczenie dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia, o których mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 1.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 8 do SWZ; b. oświadczenie o zgodności przedmiotu Oferty z przedmiotem zamówienia, o którym mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 2.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 9 do SWZ. 5. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w art 107 Pzp. co oznacza, że będzie zobowiązany w przedmiocie tego uzupełnienia do zażądania od Wykonawcy: 1) Złożenia przedmiotowego środka dowodowego, który nie został złożony wraz z ofertą; 2) Uzupełnienia części złożonego dokumentu o brakującą (niezłożoną) część.
Interne KennungOZP.26.1.55.2026.DUB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy - Pzp. 1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę w postępowaniu. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Ofertę składa się na Formularzu ofertowym – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis sposobu przygotowania oferty znajduje się w treści SWZ, Rozdział XII. 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia został wskazany w Sekcji 5.1.11. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści SWZ, Rozdz. VIII ust. 6 i dalsze. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego a także w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833 /2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. /////////////// 8. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie pełną nazwę handlową oferowanego sprzętu (w tym dane obejmujące co najmniej nazwę producenta, model - lub inne oznaczenie umożliwiające identyfikację). Niewskazanie nazwy handlowej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp. /////////////// 9. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: A) Oświadczenie, w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), o którym mowa w SWZ, Rozdział VII ust. 1 - zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ, B) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w zakresie art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ. C) przedmiotowe środki dowodowe, szczegółowo opisane w SWZ, Rozdział XII, ust. 6, obejmujące: a. oświadczenie dotyczące elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia, o których mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 1.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 8 do SWZ, b. oświadczenie o zgodności przedmiotu Oferty z przedmiotem zamówienia, o którym mowa w SWZ, Rozdział XII ust. 6 pkt 2.1, zgodnie ze wzorem Załącznika nr 9 do SWZ, E) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa; o których mowa w Rozdziale VII SWZ (jeżeli dotyczy); 10. Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEIDG lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia odpisu lub informacji z KRS, CEIDG lub innego właściwego rejestru, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
Menge8 Stück