2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego w podziale na części:
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego w podziale na części: część 1 - dla Oddziału ZUS w Zielonej Górze, w relacji: Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 15B - Zielona Góra, ul. Kupiecka 65; część 2 - dla I Oddziału ZUS w Łodzi, w relacji: Łódź, ul. Zamenhofa 2 – Łódź, ul. Brzezińska 5/15; część 3 - dla Oddziału ZUS Bydgoszczy, w relacjach: Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 33 – Bydgoszcz, ul. Konopnickiej 18A, Bydgoszcz, ul. Św. Trójcy 33 – Bydgoszcz, ul. Ch. Andersena 6; część 4 - dla Oddziału ZUS w Kielcach, w relacji: Kielce, ul. Piotrkowska 27 – Kielce, ul. Kolberga 2A; część 5 –dla Oddziału ZUS w Płocku, w relacji: Płock, Al. Jachowicza 1- Płock, Al. Piłsudskiego 2b; część 6 - dla I Oddziału ZUS w Poznaniu, w relacji: Poznań, ul. Dąbrowskiego 12 – Poznań, ul. Węglowa 1/3; część 7 - dla Oddziału ZUS w Rybniku, w relacji: Rybnik, ul. Reymonta 2 – Rybnik, ul. Jankowicka 13; część 8 - dla Oddziału ZUS w Toruniu, w relacji: Włocławek, Plac Wolności 18/19 – Włocławek, ul. Płocka 167; część 9 - dla Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., w relacji: Sulęcin, ul. Witosa 21 – Sulęcin, ul. Lipowa 16B.
Interne Kennung: 580000.271.5.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64220000 Fernmeldedienste, außer Fernsprech- und Datenübertragungsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Zielona Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Zielonej Górze, w relacji: Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 15B - Zielona Góra, ul. Kupiecka 65. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 1 zamówienia – 820,00 zł (słownie: osiemset dwadzieścia złotych 00/100 groszy).Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Dopuszcza się opcjonalnie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia dwukrotne wydłużenie okresu realizacji umowy o 12 miesięcy każdorazowo. Prawo opcji daje możliwość zapewnienia Zamawiającemu realizacji samej usługi dzierżawy łączy światłowodowych przez maksymalny okres 60 miesięcy. Warunki realizacji zastosowania prawa opcji zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Łódź
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla I Oddziału ZUS w Łodzi w relacji Łódź,: ul. Zamenhofa 2 – Łódź, ul. Brzezińska 5/15, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 2 zamówienia – 930,00 zł (słownie: dziewięćset trzydzieści złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, w relacjach: Bydgoszcz ul. Św. Trójcy 33 – ul. Konopnickiej 18A oraz Bydgoszcz ul. Św. Trójcy 33 – ul. Ch. Andersena 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 3 zamówienia – 3 190,00 zł (słownie: trzy tysiące sto dziewięćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Kielce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Kielcach w relacji: Kielce, ul. Piotrkowska 27 – ul. Kolberga 2A, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 4 zamówienia – 1 560,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset sześćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Płock
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Płocku w relacji: Płock, Al. Jachowicza 1 - Płock, Al. Piłsudskiego 2b. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 5 zamówienia – 1 040,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterdzieści złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla I Oddziału ZUS w Poznaniu w relacji: Poznań, ul. Dąbrowskiego 12 – ul. Węglowa 1/3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 6 zamówienia – 1 450,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterysta pięćdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Rybniku w relacji: Rybnik ul. Reymonta 2 – ul. Jankowicka 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 7 zamówienia – 410,00 zł (słownie: czterysta dziesięć złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - Toruń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Toruniu w relacji: Włocławek, Plac Wolności 18/19 – ul. Płocka 167, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 8 zamówienia – 1 880,00 zł (słownie: jeden tysiąc osiemset osiemdziesiąt złotych 00/100 groszy). Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - Gorzów Wlkp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego dla Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. w relacji: Sulęcin, ul. Witosa 21 – Sulęcin, ul. Lipowa 16B Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest wnieść wadium dla części 9 zamówienia – 1 670,00 zł (słownie: jeden tysiąc sześćset siedemdziesiąt złotych 00/100 groszy).Termin i sposób wniesienia wadium został określony w SWZ.
Interne Kennung: Część 9
599280-2026 - Competition
Poland – Telecommunication services except telephone and data transmission services – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dzierżawy łącza światłowodowego/cyfrowego w podziale na części:
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 580000.271.5.2026-ZAP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64220000 Telecommunication services except telephone and data transmission services
Additional classification (cpv): 64214400 Communication land-line rental, 32562300 Optical-fibre cables for data transmission, 32520000 Telecommunications cable and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 - Zielona Góra
Internal identifier: Część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: część 2 - Łódź
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: część 3 - Bydgoszcz
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: część 4 - Kielce
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: część 5 - Płock
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: część 6 - Poznań
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: część 7 - Rybnik
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: część 8 - Toruń
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: część 9 - Gorzów Wlkp.
Internal identifier: Część 9