599299-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Műszaki ellenőri és tervezési feladatok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műszaki ellenőri és tervezési feladatok
Beschreibung: Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint ajánlatkérő a TOP Plusz tervezési feladatok körében jóváhagyási terveket, valamint kiviteli terveket kíván beszerezni. A fentieken túl az Ajánlatkérő a projekthez kapcsolódóan - éghajlatváltozási reziliencia vizsgálatot és dokumentációt, valamint - az egyes beruházásokat megelőző, a tervezett állapotokat, és a megvalósult létesítmények biológiai aktivitás értékének számítását és vonatkozó nyilatkozatokat kíván készíttetni, - továbbá a beruházásokhoz kapcsolódó műszaki ellenőri, beruházáslebonyolítói tevékenységet kíván beszerezni. A közbeszerzési eljárás részei: - 1. közbeszerzési rész: „Bartók B. krt. és híd tervei” - 2. közbeszerzési rész: „Gotthárd, Kenderesi, Kunos utca tervei” - 3. közbeszerzési rész: „Homok utca, Kétrózsa köz tervei” - 4. közbeszerzési rész: „Szakértői feladatok” - 5. közbeszerzési rész: „Bartók B. krt. és híd műszaki ell.-i feladatok” - 6. közbeszerzési rész: „Gotthárd, Kenderesi, Kunos u. műsz. ell.-i feladatok” - 7. közbeszerzési rész: „Homok u., Kétrózsa köz műsz. ell.-i feladatok”. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki Leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ár értékelési szempont esetében a fordított arányosítás, szakemberek (többlet)tapasztalata értékelési szempont esetében egyenes arányosítás. ás. Részletek a KD-ban!
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bartók B. krt. és híd tervei
Beschreibung: Az 1. közbeszerzési részben a nyertes Ajánlattevő a szombathelyi Bartók Béla körút és híd teljes körű jóváhagyási terveit, valamint teljes körű kiviteli terveit köteles elkészíteni. A beruházás során út- és híd felújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás teljes hossza 492 m, a felújításre kerülő híd hossza pedig 40 m. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/1
Los: LOT-0002
Titel: Gotthárd, Kenderesi, Kunos utca tervei
Beschreibung: A 2. közbeszerzési részben a nyertes Ajánlattevő az alábbi szombathelyi utak: - Gotthárd utca, - Kenderesi utca, - Kunos E. utca teljes körű jóváhagyási terveit, valamint teljes körű kiviteli terveit köteles elkészíteni. A beruházás során útfelújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás a Gotthárd utca tekintetében 190 méter, a Kenderes utca tekintetében 510 méter, a Kunos E. utca tekintetében pedig 400 méter. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/2
Los: LOT-0003
Titel: Homok utca, Kétrózsa köz tervei
Beschreibung: A 3. közbeszerzési részben a nyertes Ajánlattevő az alábbi szombathelyi utak: - Homok utca, - Kétrózsa köz, teljes körű jóváhagyási terveit, valamint teljes körű kiviteli terveit köteles elkészíteni. A beruházás során útfelújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás a Homok utca tekintetében 310 méter, a Kétrózsa köz tekintetében 240 méter. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/3
Los: LOT-0004
Titel: Szakértői feladatok
Beschreibung: A 4. közbeszerzési részben az Ajánlattevő a Műszaki leírásban megjelölt egyes kivitelezési tervek tekintetében köteles - az éghajlatváltozási reziliencia vizsgálatot és dokumentációt, - az egyes beruházásokat megelőző, a tervezett állapotokat, és a megvalósult létesítmények biológiai aktivitás értékének számítását, és a vonatkozó nyilatkozatot készíteni a hatályos jogszabályokban foglalt előírásoknak, valamint a Közbeszerzési Dokumentumok Műszaki leírásában foglaltaknak megfelelően. A nyertes ajánlattevő összesen 6 db kiviteli terv tekintetében köteles éghajlatváltozási reziliencia vizsgálatot és dokumentációt, valamint biológiai aktivitás értékének számítását és vonatkozó nyilatkozatokat elkészíteni. A pályázati kiírásban rögzítettek szerint "minden projekt esetében a biológiai aktivitásérték a fejlesztés előtti értékét, és várható változását tájépítész, vagy tájvédelmi szakértői jogosultsággal rendelkező szakértőnek kell a legalább engedélyköteles terv szintre kidolgozott műszaki tervdokumentáció átvizsgálása alapján – az 1. mérföldkő elfogadása előtt – számítással meghatároznia a 419/2021. (VII. 15.) Korm. rendelet 9. melléklet 2. pontja szerinti pontértékeket használva." A részletes mennyiségeket a Műszaki Leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/4
Los: LOT-0005
Titel: Bartók B. krt. és híd műszaki ell.-i feladatok
Beschreibung: Az 5. közbeszerzési rész tekintetében Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint ajánlatkérő műszaki ellenőri szolgáltatásokat és ehhez kapcsolódóan beruházásbonyolítói szolgáltatásokat kíván beszerezni a Bartók Béla körút és híd felújítása építési beruházás tekintetében. A beruházás során út- és híd felújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás teljes hossza 492 m, a felújításre kerülő híd hossza pedig 40 m. A nyertes Ajánlattevő az építési beruházás tekintetében műszaki ellenőri valamint beruházásbonyolítói tevékenységet köteles ellátni a Műszaki leírásban foglaltak szerint. Az építési beruházás a Műszaki leírásban kerül bemutatásra. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/5
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Los: LOT-0006
Titel: Gotthárd, Kenderesi, Kunos u. műsz. ell.-i feladat
Beschreibung: A 6. közbeszerzési rész tekintetében Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint ajánlatkérő műszaki ellenőri szolgáltatásokat és ehhez kapcsolódóan beruházásbonyolítói szolgáltatásokat kíván beszerezni az alábbi építési beruházások tekintetében: - Gotthárd utca, - Kenderesi utca, - Kunos E. utca útfelújítások . A beruházás során útfelújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás a Gotthárd utca tekintetében 190 méter, a Kenderes utca tekintetében 510 méter, a Kunos E. utca tekintetében pedig 400 méter. A nyertes Ajánlattevő az építési beruházás tekintetében műszaki ellenőri valamint beruházásbonyolítói tevékenységet köteles ellátni a Műszaki leírásban foglaltak szerint. Az építési beruházás a Műszaki leírásban kerül bemutatásra. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/6
Los: LOT-0007
Titel: Homok u., Kétrózsa köz műsz. ell.-i feladatok
Beschreibung: A 7. közbeszerzési rész tekintetében Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint ajánlatkérő műszaki ellenőri szolgáltatásokat és ehhez kapcsolódóan beruházásbonyolítói szolgáltatásokat kíván beszerezni az alábbi építési beruházások tekintetében: - Homok utca, - Kétrózsa köz, útfelújítások . A beruházás során útfelújítására kerül sor. A tervezett útfelújítás a Homok utca tekintetében 310 méter, a Kétrózsa köz tekintetében 240 méter. A nyertes Ajánlattevő az építési beruházás tekintetében műszaki ellenőri valamint beruházásbonyolítói tevékenységet köteles ellátni a Műszaki leírásban foglaltak szerint. Az építési beruházás a Műszaki leírásban kerül bemutatásra. A részletes mennyiségeket a Műszaki leírás, valamint a költségvetés tartalmazza. Az ajánlati felhívás és a Műszaki leírás, valamint az ajánlati felhívás és a költségvetés ellentmondása esetén a Műszaki leírás, illetve a költségvetés az irányadó.
Interne Kennung: EKR001069172026/7