599310-2026 - Wettbewerb
Belgien – Erdgas – Leveren van aardgas aan IVBO te Brugge (2028-2032)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren van aardgas aan IVBO te Brugge (2028-2032)
BeschreibungDe opdracht omvat de levering van aardgas aan meerdere afnamepunten van IVBO, met een flexibel volumebeheersysteem en ondersteuning bij energiebeheer en decarbonisatie. De levering gebeurt op basis van een marktindex en omvat transparante kostendoorrekening en flexibiliteit in afname zonder minimumvolumes.
Interne KennungPPP189-299/6091/A-BE-I100-0006
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
TitelLeveren van aardgas aan IVBO te Brugge
Interne KennungA-BE-I100-0006_1