See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 630417-2025
Interne Kennung: MT.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego (typu pickup) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Interne Kennung: MT.2370.7.2025
Menge: 1 Stück