2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-0709 ROK Stadsbank
Beschreibung: De opdracht betreft het op afroep beschikbaar stellen en inzetten van gekwalificeerde professionals voor de uitvoering en ondersteuning van de gemeentelijke schuldhulpverlening. De raamovereenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst tijdelijk aanvullende capaciteit en/of specifieke deskundigheid in te zetten wanneer de reguliere personele capaciteit onvoldoende is of wanneer specifieke expertise noodzakelijk is. 1.000.000
Interne Kennung: 2026-0709
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad